| andrutza2013 a întrebat:

E pun totul la suflet si mereu ma intristez. Ce sa fac ca sa scap de acest defect? Funda?

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Buna
tu esti ca si mine incerca sa fi mai barbat scuze ca zic asta dar toti prieteni sau toti din jur se poate folosi de sensibilitatea ta si bunatatea ta fi mai chetroasa happy

4 răspunsuri:
| Liiiax99 a răspuns:

Se vede ca esti sensibila.
Gandeste-te la lucruri frumoase.
Gandeste pozitiv.
Lasa intristarea la o parte.
Fi puternica.

| ElleAhx a răspuns:

Nu e un defect. E ceva ce depinde de caracterul tau, de felul tau de a fi. Nu poti sa schimbi ceea ce esti.

| R3dEyE a răspuns:

Trebuie sa mai iesi cu prieteni sa te obisnuiesti cu glumele. Nu tot ce spun alti trebuie pus la suflet.
Incearca sa vezi partea plina a paharului. Fi mai indiferenta ca o sa te ajute sa fi mai fericita.

| andrutza2013 explică (pentru R3dEyE):

Mereu ies cu prieteniisi le stiu glumele proaste, dar nu ei sunt de vina, ci fosti prieteni