| shindy787 a întrebat:

Salutare. Am o mica problema. Ma simt tot mai prost pe zi ce trece, ce pot sa fac? Pur si simplu ajung acasa si ma intristez maxim. Nu mai suport starea asta, ce as putea sa fac?

4 răspunsuri:
| SandraEve a răspuns:

Ce iti provoaca starea asta? Trebuie sa fie o cauza, incearca sa iesi pe afara, iesi din monoton, ocupa-ti timpul cu ceva

| shindy787 explică (pentru SandraEve):

Toate persoanele din jurul meu, sunt foarte, dar foarte irascibil, si nu stiu de ce..ma satur.

| anonim_4396 a răspuns (pentru shindy787):

Stiu ce zici. Iti va trece in iunie cand iei vacanta. Si mie astia de la liceu mi-au provocat migrena astazi... Stiu cum e :/

| shindy787 explică (pentru anonim_4396):

Vad ca intelegi.