| sokey a întrebat:

Buna ziua!
Am o problema la tableta mea Allview AllDro 2 Speed Duo. Sunt niste imagini mai jos... spune totul ce am are:
Poza 1
GENERIC ANDROID 4.1 BATERIE DEFECTA!
Va rugam sa va upgradati telefonul Generic Android 4.1 immediately.
Poza 2
RAPORT INCHIDERE NEASTEPTATA
Atentie: Generic Android 4.1 nu mai are memorie si este necesara o upgradare urgenta.
Va rugam sa instalati atat aplicatia DU Battery Saver, car si Du Speed Booster necesare pentru a va repara telefonul Generic Android 4.1.

Si cateodata nu mi se mai incarca siteul la browser. Conectiunea la Wierlees e buna modemul e langa mine. Internetul pe calculator merge perfect (e acelasi modem, modemul e nou). Folosesc Browserul care l-am gasit in tableta cand am deschis-o. Eu inchid si deschid tableta si merge... dar dupa ceva timp (20 de minute aproximativ sau chiar si ore.) iar face asa.
Astept raspuns. Multumesc.

http://tinypic.com/r/2zztd2g/5
http://tinypic.com/r/24mtaqf/5

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am descoperit (din propria experienţă) că toate produsele Allwiev sunt de calitate foarte... proastă) ca să mă exprim civilizat). În concluzie...

| sokey explică (pentru anonim_4396):

Duc la garantie...

1 răspuns: