| paul9923 a întrebat:

as dori sa imi cumpar acest pistol cu airsoft, http://www.top-gun.ro/ro/magazin-online/detalii-produs/W ALTHER-P99-DAO-657 din cate am vazut e din metal, si are puterea mai mare de 2 jouli.
Este bun?, as dori sa-l folosesc de distractie nu de aparare
Si mai vreau sa stiu ce e acel hop-up din cate am vazut e nereglabil.
Dupa ce cumpar acest pistol, trebuie reglat?

1 răspuns:
| Dani_Daniel_1988 a răspuns:

Nu trebuie reglat dar mai fi atent si la video, de ce vrei sa cumperi un pistol de jucarie?