| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am cumpărat acest pistol..

http://m.okazii.ro/......a173791575

Ce fel de bile sunt mai eficiente contra câinilor maidanezi agresivi?

Cele din Abs?

Sau cele din otel?

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Bilele alea dintre picioare, lol. Pina apuci sa tragi cu alea in maidanezu' agresiv, te face de nu te vezi. Mai bine luai o bita.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Crezi ca un spray cu piper ar fi mai eficient?

Sa adunat de câteva zile o haita în coltul străzii.
Cam 15 asa.
Face zgomot și ii sperie ma gândesc.
Dimineața când plec nu mai au mult și ataca.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e mai simplu sa va imprieteniti? Cumperi un salam bun, injectezi niste antigel pentru aroma, dupa aia il feliezi frumos si il servesti. Nici pis nu o sa mai zica.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

laughing Sa vezi amicie apoi. Unde e TabFury, acolo si cainii.happy

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta pina isi face efectul antigelul. Pret de-un salam.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Si care ar fi efectul antigelului, nu stiu faza. laughing

| Peridava a răspuns:

Vezi ca de la pistoale airsoft i s-a infundat si tinarului de la Tg. Secuiesc.