| ofataoarecare a întrebat:

As dori sa imi spuneti care este parerea dvs despre admiratie.happy
Cine da raspunsuri mai concrete si mai bine argumentate dau si medalie si vot. cine mai putin, atunci dau doar vot!happy

1 răspuns:
| stark47 a răspuns:

Admiratie.hmmm,cred ca e sentimentul dintre a place pe cineva si a iubit. undeva intre astea doua, cred, ca se aflaadmiratia.acum depinde de ce fel de admiratie vorbesti. daca o sa fii mai concret, o sa primesti raspunsuri mai acurate