| Anonymus5 a întrebat:

ce a-ti prefera,sa stiti adevarul despre unul dintre prietenii vostri,adevarul ca este gay, sau v-ar placea mai mult sa fiti mintiti?

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Bună! Adevărul,normal. De ce aş alege să fiu minţită? M-ar deranja cu ceva dacă un prieten de-al meu este gay? Ba din contră,chiar l-aş susţine. Acum depinde şi de ce oameni sunt lângă tine,caracterul lor etc,dar,dacă nu le convine, nu sunt prieteni adevăraţi. Majoritatea te acceptă indiferent de preferinţe, nu au de ce să n-o facă. Deci adevărul este cea mai bună cale, fără ezitare, plus că nu este un lucru rău

| Anonymus5 explică (pentru AlleSss):

Ce draguuuut, mersi :*

| AlleSss a răspuns (pentru Anonymus5):

E doar ceea ce gândesc şi adevărul. :*

| Anonymus5 explică (pentru AlleSss):

:*

27 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ioi, prieten gay? De ce să vreau ascunsă aşa o veste minunată?
I love gays love struck

| floresdemayo a răspuns (pentru NOname):

I/You love guys...hee hee

| Anonymus5 explică (pentru floresdemayo):

De unde stii? Eu zic ca a scris corect NOname happy Stiu care e diferenta intre guys si gays.Si paradoxu e ca gays love guys rolling on the floor

| Anonymus5 explică (pentru NOname):

Daca ai vreo intrebare,sau vrei sa vorbim,poti sa imi lasi un mesaj privat, valabil pentru toti de aici, nu sunt cu nimic mai special, dar in caz ca aveti vreo intrebare la care vreti raspuns sincer, va pot ajuta si eu cu detaliu' asta mic...

| floresdemayo a răspuns (pentru Anonymus5):

NOname e fată, dragă, nu e băiat! Că e un om fără prejudecăți, știu, doar... nu îți închipuiai că va sări direct în brațele tale, fiindcă iubește gays.hee hee Ea, spre deosebire de mine, de tine, e mai iubitoare, iubește și guys dar și gays. Noi suntem mai egoiști, facem selecții. Ori sau ori. : ))

| Anonymus5 explică (pentru floresdemayo):

Nuuu,da nu va sari nimeni, sunt constient de asta, nu sunt wow, cine stie ce vedeta, sunt multi oricumwinking

| TeoPT a răspuns:

Ați* nu a-ți.

Nu prea îmi pasă de orientările lui sexuale atâta timp cât are o mentalitate de admirat și susține valori morale asemănătoare cu cele pe care le susțin eu.

| Anonymus5 explică (pentru TeoPT):

BenBurleyTheo,ma bucur big grin

| 愛日本 a răspuns:

Daca as fi baiat si as avea un prieten gay, m-as simti ciudat si as avea o temere cum c-ar putea sa se indragosteasca de minelaughing

Prefer sa stiu, dar el sa nu stie ca stiu.

| Liviu a răspuns:

Adevaru,i-as zice ca putem fi doar prieteni, nimic mai mult. Daca il vad ca incearca ceva mai mult, ma debarasez de el usor usor happy PUNCT big grin In rest, nu ma deranjeaza nimic de genu, atata timp cat nu mi se fac avansuri sau mai stiu eu ce.Parca mi se intoarce stomacul pe dos.Una e cand auzi de 2 femei, e mai incitant, alta e cand auzi de 2 homalai brrr gret0s

| IsabelaIssa a răspuns:

Evident, as vrea sa stiu adevarul. Nu stiu cine ar vrea sa fie mintit.

| Bogdan1o a răspuns:

As vrea adevarul, iar daca suntem prieteni ne sustinem unul pe altul big grin

| T0T a răspuns:

Nu mi-ar placea sa fiu mintit, in schimb faptul ca cineva are o anumita orientare chiar nu m-ar deranja. Acum depinde de mentalitate.

| AirănMeidăn a răspuns:

Nu vad absolut nicio problema in a fi gay, in concluzie as prefera sa stiu adevarul
Am un prieten asa si pot spune ca faptul ca e gay n-a schimbat nimic

| Anonymus5 explică (pentru AirănMeidăn):

Da,ma bucur pentru toleranta de care dai dovada big grin

| MaliciousDeath a răspuns:

-le-intotdeauna mi-am dorit un prieten gaaay :v

| Anonima0000000000 a răspuns:

Adevarul!

| 1DeadMemories a răspuns:

Adevarul!
Si eu fac parte din echipa "I love gays"

| Greenthrone75 a răspuns:

As propune adevarul, pentru a sti lnga cine stai!

| Anonymus5 explică (pentru Greenthrone75):

Probabil da, daca am trai intro tara mai buna, unde e ceva normal, nu...Nu ai cum sa spui adevarul unor persoane care nu stiu sa aprecieze efortul pe care tu l-ai depus si cat de greu ti-a fost sa le spui adevarul...

| DeniiSlipknot a răspuns:

Din moment ce eu sunt pansexula si nu ascund asta cu rusine si sunt mandra de orientarea mea sexuala, bine inteles ca as prefera adevarul.

| FloryA98 a răspuns:

Te cheama Alexandru?

| PreaMulteNumeSuntInBazaDeDate a răspuns:

As prefera sa stiu adevarul.

| GamesDaniel99 a răspuns:

Eu daca as fi in postura respectiva nu as spune adevarul, deoarece ar putea sa te demicgreze grupul de prieteni sau sa rida de tine, si mai rau sa spuna si la altii!