| coliflor a întrebat:

Preferati sa stiti adevarul si sa va doara sau sa fiti mintiti si fericiti?

Răspuns Câştigător
| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Sincer,sunt o persoana foarte sensibila, si adevarul uneori poate sa doara.Normal ca nu prefer ca o persoana sa ma minta, dar cum a spus si IO. oanaa

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde de adevăr, unele sunt inutile.
Apropo de asta (ca să înţelegi la ce mă refer):
http://www.tpu.ro/......mai-mult/.

| PetreConstanta a răspuns:

Adevarul

| LoveAgain a răspuns:

Normal ca sa stiu adevarul si sa ma doara ca durerea o sa dispara ea cu timpul oh go on

| monochrome a răspuns:

Minciuna te face sa-ti pierzi increderea in persoana respectiva. :]
Eu prefer durere decat minciuna.

| Nordic a răspuns:

Adevarul doare. Minciuna ucide. Mai bine adevarul.

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Adevarul happy
Dar uneori avem nevoie si de ceva gen " Minte-ma frumos " happy

| Raainbow a răspuns:

Eu prefer sa stiu adevarul si sa ma doara mai bine adevarul dur decit minciuna! dar citeodata e buna si minciuna ca sa fim fericiti! depinde de situatie!