| deliaaa1 a întrebat:

Bună ziua. Fac atletism și de doua săptămâni îmi simt piciorul drept amorțit incontinuu iar înainte de asta mi s-a umflat genunchiul și mult timp a fost tot așa. Vreau sa menționez faptul ca la acest picior am avut ruptura musculara și m-am și ars pe el. vreau sa va rig dacă mi-ati putea spune de la ce provine aceasta durere

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cel mai bine du-te la un doctor specializat. Aici pe TPU nu poti rezolva prea multe.

| NoNameqed a răspuns:

Pai daca l-ai avut rupt si ai fost si arsa la el, nu e prea bine sa il fortezi ceea ce tu faci, du-te la un doctor cu siguranta o sa te ajute el mai bine ca oricine de pe TPU, poate o sa-ti dee niste creme, asa a fost si mama mea si i-a fost osul mutat de la loc sau ceva de genu happy, cum am spus mai bine du-te la doctor

| fluturasdecatifea a răspuns:

Tinand cont ca este o problema de sanatate cel mai bine este sa mergi la doctor pentru a fi sigura si pentru a primi un tratament edecvat. Poti avea de la apa la genuchi (ceea ce nu cred) pana la ligamente facute praf ceea ce nu este deloc bine