| anonim_4396 a întrebat:

Imi cer scuze daca deranjez pe cineva cu intrebarea asta. Ce faceti cu funda pe care o primiti la un raspuns? Nu inteleg de ce se agita lumea atat dupa funda. Daca vreti funde... spuneti-mi ca pun intrebari si primul care-mi raspunde-i dau funda, chiar daca nu este raspunsul ajutator. Astept cu interes raspunsurile dumneavoastra.

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sunt doar niste pixeli.Nu faci nimic cu ei, trebuie sa fii idiot sa ceri asa ceva.Se ingramadesc ca vitele in lucerna pentru ca sunt idioti, iar in idiotenia lor cred ca funda reprezinta un fel de premiu, iar daca o primesc sunt cei mai buni.

| anonim_4396 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Nu vreau sa te jignesc daca-ti dau funda, acest raspuns este cel mai bun pana acum. Inainte de toate trebuie ajutata acea persoana care pune intrebarea nu sa sari la gatul ei sa-ti dea funda

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Multi n-ar mai raspunde la intrebari daca n-ar fi funda asta.E un fel de stimul pentru prosti ca site-ul sa aiba mai multi utilizatori.Degeaba iei puncte, oricum nu faci nimic cu ele.
Eu am intrat aici pentru ca mi-e prea lene sa fac altceva mai bun, nu sa ajut oamenii.Si mi-e indiferent daca-mi dai, sau nu funda.

33 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vad ca nimeni nu se ingramadeste sa-ti raspunda.Probabil pentru ca vor sa dea impresia ca nu vor funda de la tine.Nu faci nimic cu funda. Tine doar de orgoliul fiecaruia.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Nu se ingramadeste nimeni dar pana acum m-au zapacit ca da-mi funda...

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cersetori de funde.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Frumos raspuns.

| venusdoom a răspuns:

E doar un stimulent. Asa cum sunt primele si sporurile pentru angajati asa si funditele pentru utilizatori. E un premiu, un premiu care pe unii ii tine activi pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai citit?!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da. Asa si... nu vad care-i problema.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deci... Nu ti-ai "schimbat parerea"? puppy dog eyes

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce sa o schimb? Am motive?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu, credeam ca te deranjeaza stii tu...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deci acum sa inteleg ca am 3-1 ca ai gandit gresit despre mine?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Depinde... Tu ce ai gandit / gandesti despre mine?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai citit mesajul... asa ca scorul ramane 3-1. Stai sa vezi cand o sa vina scadenta...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa vedem... Esti de acord cu mine sau pur si simplu ma accepti asa? Astept.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu sunt de acord cu toata lumea deci... inclusiv cu tine. Nu sunt in masura sa judec pe cineva si viceversa. Fiecare face ce vrea, cand vrea si cum vrea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine spus... Woow esti prima persoana la care pot sa spun ca gandim aproape la fel. Asta e fascinant si totusi ma sperie un pichee hee

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce sa te sperie? Detaileaza.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai o "persoana normala" ca tine sa fie de acord cu mine... E cam ciudat, scuza-ma, eu sunt cam ciudatahee hee blushing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce intelegi tu prin ciudata? Ce te difera pe tine de ceilalti?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ti-am trimis mesaj cu "stilu" meu... Mai uite-te odata si vei intelege.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu inteleg altceva din acel mesaj... nu o persoana ciudata

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce intelegi? puppy dog eyes

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ca esti o persoana ca toate celelalte. Ce face diferenta intre tine si alte persoane de aici?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sentimentele, hainele, caracterul, muzica, cunostinta, stilul... VIATA.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si eu am sentimente, si eu am haine de culoare neagra, si eu ascult destule genuri de muzica, si eu am un stil de viata... pana acum nimic diferit, cauta altceva

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Off... Cum iti explic?!

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Motivul pentru care toata lumea vrea funde e ca sa faca multe puncte (care nu -i vad rostul)

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Si la ce ajuta punctele? Ajutati-ma sa inteleg

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai la nimic, doar ca sa aiba ei multe (ca smecherii) laughing.

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Am inteles acum...winking

| RexCuParuCret a răspuns:

O pun pe mercador pardon OLX laughing