| MadnessCaffe a întrebat:

De ce lumea raspunde la intrebari cu "nu stiu scuze" sau "parca imi pare cunoscut" daca nu stiu raspunsul la intrebare si daca nu dau un raspuns concret?

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Pentru că la fiecare răspuns pe care îl dă primeşte primeşte puncte.
Dacă te deranjează răspunsul unuia care răspunde aşa, îl poţi raporta.
Click pe caracter irelevant şi apoi raportează!
Baftă!

pa, pa.

| Bya132 a răspuns:

Pentru ca toata lumea tampeste. incethappy

| Nede a răspuns:

Poate pentru ca sa obtine puncte din raspuns la intrebari.thinking

| HepiBăluuns a răspuns:

Nu stiu scuze laughing)). am glumit.se baga in seama si mai si intreaba funda?puppy dog eyes