| Hellene08 a întrebat:

Imi place de un baiat, si nu stiu cum sa-i spun asta! happy

Răspuns Câştigător
| Rares2594 a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui, trebuie sa ii areti asta prin faptele, vorbirile si privirile tale fata de el! Asa isi va da seama! Funda!?

4 răspunsuri:
| ymary a răspuns:

Buna! Pai, incearca sa intri intr-o discutie cu el. Poti incepe prin a-l intreba ce a mai facut astazi cu ce s-a mai ocupat in ultimele zile, sa incerci sa gasiti un subiect de interes comun.Incearca sa vorbiti lucruri prin care sa va cunoasteti mai bine. Dupa ce vorbiti chestii din astea adica dupa ce ati reusit sa va cunoasteti mult mai bine ii poti spune in felul urmator: Uite, de cand te-am vazut prima oara am inceput sa am anumite sentimente pentru tine.Ai si tu aceste sentimente pentru mine? Si restul depinde de raspunsul luihappy. Sper ca te-am ajutathappy. Funda?happy

| Hellene08 explică:

Ymari: Ne cunoastem foarte bine dar nu prea am curaj, plus de asta nu vreau sa pic de proasta.

| Rares2594 a răspuns:

Pai,incearca sa aflii ce parere are el despre tine si daca e una buna incearca sa vb cu elwinking

| FataTa a răspuns:

Stiu eu sunt un specialist in asa ceva... ii spui simplu te duci la el si daca te pierzi in ochii lui nu te uita cand ii spui... dac nu merge ii dai un mesaj foarte sincer