| 10n a întrebat:

Buna ziua!
Se aproprie BlackFriday si vreau sa va intreb despre o viitoare achizitie.
Un telefon cu camera buna, memorie mare si sa il tina bateria, imi puteti recomanda?
Multumesc frumos!
Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Alex177 a răspuns:

Salut! Eu astept cu nerabdare blackFriday-ul si m-am uitat asa putin la telefoane.
Am pus ochii pe Samsung J5, Lenovo K5 Note, Huawei P9 si Umi Touch.
Dintre toate Umi Touch mi se pare cel mai interesant, 3 GB Ram, 16 GB Rom, procesor octacore1, 3, camera de 13 si de 5 cea frontala. Imi place mult ca e echipat cu o baterie ce 4000mAh.

4 răspunsuri:
| Mihaelablabla a răspuns:

Recomand telefonul LG G FLEX

| 10n explică (pentru Mihaelablabla):

Optam pentru un LG G4 din categoria LG, o sa ma uit si la G FLEX

| Cosmyno7 a răspuns:

Buget?

| dariadiamandis02 a răspuns:

LG G4, J5 2016, A5 2016 sunt multe, dar astea mi se par mie cele mai potrivite