| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon as putea sa cumpar pana in 50 de euro?
Nu vreau nimic ce e acum la moda, care mai de care sofisticat, ci un telefon bun, sa tina bateria, sa aiba camera, bluethooth, sa ii pot pune memorie externa.
Imi puteti da niste exemple de marci ceva?

2 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Pai ti-as recomanda un Nokia Asha 302 sau un Samsung GT 5512. Eu le-am avut pe amandoua si chiar si acum am Nokia Asha, e super bun. Are si camera buna si tine bateria destul de mult.

| hurricaneX a răspuns:

Nokia c2?
Sofisticat n-ai sa gasesti la 50 de euro, adica care sa aiba si camera cat de cat buna si alte functii bune.
Daca nu, incearca Samsung, Sony, LG.
Eu momentan am un LG gt400 si un c1 dar vreau sa ma scap de ele sa-mi cumpar un Samsung galaxy sII.