| Eduaardfwcfsgwbsb a întrebat:

Buna ziua TPU, ce trebuie sa scriu la cererea de la buletin : rog sa mi se elibereze actul de identitate pentru motivul? imi fac buletinul de 14 ani

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Oricum mergi insotit de parinte
Si din cate stiu, e cerere-tip, adica sunt niste rubrici care trebuie completate.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Eu la 14 ani m-am dus și mi-l l-am loat direct singur doar o semnatura am data și gata.

Da era mama și tata pe hol -_- ma așteptau -_- și tata îmi spunea ca să făcut mare băiatul meu^^