| marinsakalu a întrebat:

Buna ziua tuturor, in prima zi de an am facut o comanda pe siteul http://sanatate-ingrijire.com si nici macar in ziua de azi nu m-a sunat nici un corespondent in leg cu comanda, vreau sa stiu daca o sa mai primesc comanda sau nu. a si comanda este prin Posta Romana!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

In general nu au lucrat, de-abia de maine reincep activitatea majoritatea, deci te vor suna maine sau chiar poimaine, in functie de cate comenzi au avut in perioada asta.