| Miiiiiiiih a întrebat:

Bunăă. :3 Aș vrea să știu cum să fac un cd mp3 ( care să meargă la casetofonu din mașină ) cu nero express. :d Șii scuzii de categorie dar e mai poplată și chiar am nevoie de răspunsurii urgente puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Ṕαᾔḓεмḯḉ a răspuns:

Lol nu prea le ai cu PC-urile. La nero scrie acolo adio cd la inceput cand trebuie sa pornesti un proiect nou. Diferenta dintre audio si ala normal cu muzica e ca pe ala audio poti pune numa 15-16 melodii chiar de ai un dvd de @@gb

| Miiiiiiiih explică (pentru Ṕαᾔḓεмḯḉ):

Ok, nu era chiar răspunsu pe care-l așteptam, de fapt nu-l mai așteptam laughing, oricum merci, nu e chiar ca acolo dar whatever.