| Rallu_4954 a întrebat:

Bunaabatting eyelashes. As vrea si eu niste statusuri [mesaje] frumoase de dragoste love struck. Dau fundita celor mai frumoase big grin love struck

6 răspunsuri:
| VodkaCoca a răspuns:

Un zambet a fost suficient... pentru a-l iubi... lumina ochilor lui mi-a orbit sufletul, vorbele spuse imi sunt si acum tiparite in minte. fiecare cuvant, fiecare soapta.

Iubeste persoana langa care te simti bine, langa care poti sa razi atunci cand esti fericit si pe umarul caruia poti sa plangi atunci cand esti trist.

** Te SiMt sHi nu ma SaTuR... Te Am sHi Te MaI vReAu love strucklove strucklove struck

Lasa trecutul in urma. Ai incredere in mine. Oricate fete ar fi in jurul tau niciuna nu'i ca mine.

Cate s`au spus. Kte s`au dus.Nu ne mai doare, orice zi in plus.Suntem mai sus.Restu doar vorbe goale. Un dulce sarut, ce ne face sa ne iubim mai mult.

Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi!

Daca cineva m-ar intreba ce inseamna o viata frumoasa, m-as apleca asupra umarului tau, te-as strange in brate si as spune "uite asta"

| AdY a răspuns:

Daca-n lume mai exista,
Spatii goale printre randuri
Ce cuprind a ta privire
Si-ale mele triste ganduri
Prin aceste spatii goale
Vin mereu ca sa-ti vorbesc
Ca din toate-n asta lume
Doar pe TINE te iubesc!

| AdY a răspuns:

Daca m-ai intreba cine sunt ti-as raspunde IUBIREA, daca m-ai intreba ce fac, ti-as spune IUBESC, daca m-ai intreba pe cine, as spune PE TINE

| teodoram a răspuns:

M-am uitat in portofel si era gol, m-am uitat in buzunar si am gasit doar cateva monede, m-am uitat in inima si te-am gasit pe tine. Abia atunci am realizat cat de bogat sunt!

Picioarele tale sunt obosite? Pt ca ai alergat prin mintea mea toata ziua...

Intr-o noapte o stea m-a intrebat:"De ce nu o lasi daca te face sa plangi?"I-am raspuns:"Stea, tu ti-ai parasi cerul?"

Pentru a trai am nevoie de batai de inima.Pt asta, am nevoie de o inima.Pt o inima am nevoie de fericire.Pt fericire, am nevoie de tine!

Cand te-am vazut prima oara, mi-ai incalzit inima. A doua oara mi-ai produs scantei, iar acum imi fac inima sa arda!

| puffa_6346 a răspuns:

•Lasa-i p altii sa se agite, so what? Nu conteaza cine comenteaza! Iar daca esti p faza, 0 s` vezi ca nu ma intereseaza! happy
•Ma simt sinGura sh deprimAta.Viatsa mea nu Mai are nci un sens.Snt ca o frunZa uitata.Sh cand m gndesc c am fost iubita ODATA.
•Decat o dragoste ce nu mai are rost.mai bine sa uitam ce intre noi a fost.
•Cum este mai bine?oh go on.`Cu minciuNa cre ne ZambeShte fals saw c adevaRul cre LacrimEaza zinCer?
•Aiurea ma mint ca nu-mi pasa, Aiurea spun ca nu mai conteaza, Aiurea ma prefac ca sunt bine, Ce greu e sa invingi cand lupti cu tine
•un Gen de tiPa duPa care se TsiPa love struck
•domnisoara vrea discretzie, e secretul nostru nu vrem atentie, nu suport nici o indiscretzie! asta mica e o bestie :X
•Eu sunt FeTiTsA ThA Din visbatting eyelashes
•Asta`i moda aktuala, Sa fii dulcee, Sa`ai vrajeala, K asa sunt eu de fel[ love struck], Fitzoaasaa da cu caracteerr[ love struck]
•Un auTograph` mai Tarziu`love struck, acum o Sa`tSi arat Ce faTa | REA | poT Sa fiu`love struck, Cu fiTSe Sh` Cu aere`love struck, O Sa fii pe Spate | FRAIERE`| love struck
•Pentru că voi rămâne mereu aceeaşi fată cumintebatting eyelashes Cu un zâmbet ironic care ascunde multebatting eyelashes
•Nu te baga Mai bine stai deoparte E viata mea Vrei sa le stii pe toate Nu insista Pe mine nu ma poti schimba Cum vrei tu
•Iti place zambetul meu si chipul meu de copil.itsi place kumm arat, Iti place al meu stil.Itsi place ca n`am figuri si ca sunt naturala, Iti place ca exist si ca sunt |reala|
•te privesc cu sila, nu`mi provoci decât mila!, pLângi incontinuu` sh spui ca doar u estide vina.laughing. stii dar e putin cam târziu.winking. NU mai sunt cum ai vrea tu sa fiu!
•N'am incercat niciodt s pacalesk pe knv. I'am lasat p ei s creada c vor sh s'au pakalit singuri laughing
•Cand ai suflet RAU in tine atunci esti privit mai BINE!
•Nu exista ganduri rele doar idei iesite din comun laf el cum nu exista nici un gand bun pe care sa v-il spun…
•Parca voua nu v-a place cand v-a luam pe la spate, cand v-a tragem de par si v-a dam palme strigati o doamne ce naiba sunteti doamne
•Numai dupa invidia altora iti poti da seama de propria ta valoare…
•Se vede clar pe fata ta…ca ma placi si ca m-ai vrea…ti-ar da botu` taratura…mergi inchis si taci din gura!
•Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
•Mintile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente,
iar mintile reduse ii discuta pe altii!
•Be The Best… Fuck The Rest… Be The One… Not Anyone
•Orice s-ar intampla el pe mine m iubeste eu sunt fetita lui si fara mine innebunestewinking Stiu e o aventura goala la el in inima doar eu sunt campioana love struck
•Spui K`i pushToaik si nu`tSi plaje aJa. dar Aja cum e ea. ti-a furat inima?;>