| alexutzza_6179 a întrebat:

AS vrea si eu niste mesaje de dragoste frumoase.

5 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

"Mesajele" de dragoste sunt acelea care le scrii cu cuvintele sufletului.

| ღmarynaღ a răspuns:

Tu esti totul pentru mine esti o floare care nu se ofliste niciodata esti jumatatea care ma completeaza perfect si fara tine eu nu pot trai.

esti inima mea si fara tine eu nu pot exista :X

tu esti facut ca la comanda pentru inima mea, terog sa ai grija de ea :X

esti cel mai pretios dar al meu, te iubesc nespus

| gabriela_2926 a răspuns:

Atunci cand ninge sau cand ploua ii poti spune asabig grinaca ai fi numarat picaturile de ploaie/ninsoare de azi ti.ai fi dat seama cat de mult te iubesc

Răspuns utilizator avertizat
| iLoveBacemi a răspuns:

Pur si simplu :Te iubesc Bacemi love struck