| deliadelia17 a întrebat:

Bunaaa asi dori nistre pareri, un baiat a venit nou la noi in clasa si este tare dragut, noi nu am vorbit niciodata dar cand ma uit la el el deja se uita la mine, intr-adevar si eu ma uit la el >: cand spune o gluma se uita la mine prima data la fel si atunci cand intra in clasa se uita sa vada daca sunt si eu, iar cand mi-a dat matisor era asa rusinos si radea... >: uneori parca ar vrea sa vorbeasca cu mine dar nu stiu ce nu o face. oare ma placee?

Răspuns Câştigător
| relax3 a răspuns:

Este evident :d bafta poate va iese ceva

| deliadelia17 explică (pentru relax3):

Pff mersi. si eu sper dar noi inca nu am vorbit... nimic :d :* :*

2 răspunsuri:
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Of course k te placee!
Succes! Pwp!