| Radaaa a întrebat:

Un baiat >8-draguutbatting eyelashes) se uita la mine de nuuma! E draguutwinkingsi, daca se uita la mine ma place :O >8-?hee heeooo >8- ce`as mai vrea laughingrolling on the floorCand o asteptam pe pritena mea in fata usii de la clasa m.am uitt la el si el la mine laughing dupa am intors capu`rolling on the floor si cand m.am uitat peste 18 secunde el iar se uita la mine straight face! Oare ma placee?laughing[nu e prima data cand se uita la minee asarolling on the floor]

Răspuns Câştigător
| Armyanka a răspuns:

Normal! lol.

6 răspunsuri:
| Allexis a răspuns:

Doamne, ce varza esti.

| Allexis a răspuns:

@ Pitik: ziceam ca esti varza pentru ca nu stii sa scrii romaneste si n-ai pic de coerenta in idei. Daca esti asa si in viata reala, nu e de mirare ca pui intrebari de genul "oare ma place" pe TPU happy

| whatevernvm a răspuns:

Daca ai numarat secundele pana la 18 inseamna ca esti foarte indragostitahappy

E posibil sa te placa, sau poate doar crezi asta pentru ca esti data peste caphappy

Incearca sa aflismug Pune-l la incercarehappy

| Alexandra_5760 a răspuns:

Paistraight face
aproape toti baietii se uita asa la fetestraight face.DOAR daca arati binetongue
deci. poate chiar asa e:p... Uita'te si tu la el.sa vezi cum reactioneaza poate iesiti la un succ.batting eyelashes.Sau nu stiu...vb pe mess! Funda?:d

| Radaaa explică:

@allexis Ah, scuze ma enervez usor #happylaughing.am varsat ceva pe tastatura si nu prea merge!winking have a nice dayy

| YubythaTah a răspuns:

Logic ca te place.Asta inseamna ca el sta cu gandul numai la tine