| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa. ce parere aveti de al 3 razboi mondial ce va fi in luna urmatoare?big grin. dau funda`!:-x

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Ce parere sa am? Un zvon idiot. La fel ca si cu 2012, si cu ala de 51 de ani care se crede ca e Justin Bieber. Exemplele pot continua. Bafta.

4 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

E la fel de adevarat ca si sfarsitul lumii care vine in fiecare anoh go on.

| Cherry56 a răspuns:

Eh ***, vezi poate invie si michael jackson oh go on

| LexUTz a răspuns:

Incepe al 3lea razboi mondial? laughing
aaa... Cel in care femeile primesc pusti si barbatii pustoaice!
Sa vina big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt dezamagita voi chiar credeti toate prostiile spuse de niste dobitoci la tv