| Andreeushkkaa a întrebat:

Bunaaa! Plac si eu un baiat de vreo doi ani. vorbim foarte rar, dar suntem in aceeasi scoala, el e la clasa paralela. M-a placut si el o data dar ii era rusine sa imi spuna ce simte pentru mine. "cea mai buna" prietena a mea s-a sarutat cu el intr-o tabara, stiind cat de mult il plac eu, si dupa s-a si pus cu el, dar el si-a batut joc de ea. Anyway, plac mult acest baiat. ce as putea face sa ma observe macar?. adica cum as putea sa ma dau la el, avand in vedere faptul ca nu vorbim prea mult?

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da-l cu capul de pereti la figurat si sigur te va remarca, fa tu primul pas

| Andreeushkkaa explică (pentru besleaganicolaecosmin):

laughing) pai si ce ar trebui. sa ii spun?

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Andreeushkkaa):

Am aflat ca ma iubesti si ti-e rusine sa-mi spui