| Wizz a întrebat:

Bunaaa. Sambata asta este ziua celei mai bune prietene. I-am luat deja cadoul, dar m-am gandit sa ii mai fac ceva care sa fie facut de mine si care sa se lege intr-un fel de prietenia noastra. sau. orice idee aveti. Vreau sa fie ceva special, cu care sa ii arat cat de mult tin la ea. xD Multumesc.

4 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
Poti sa faci 2 bratari ale prieteniei si sa le purtati amandoua.
Sau poti sa faci din plastelina ceva si sa-l lasi sa se intareasca.[ un inel.un semn. o litera etc.]
Sper ca te-am ajutatbatting eyelashes.

| Leaflets a răspuns:

Fa-i un desen sau o pictura.doua bratari talisman. Sunt sigura ca nu va conta cum va iesi pentru ca cu siguranta ea va aprecia ceva facut de tine happy AAA! Si mai am o idee! Deoarece se apropie Pastele, poti picta doua oua cu numele voastre.sau, pentru a rezista mai mult, oua de plastic sau pietre in forma de oua! SUCCES!

| NightQueen_3013 a răspuns:

O bratara big grin.

| Mee_9582 a răspuns:

Poi.poti sa ii faci o bretara din ata si sa iti faci si tu una la fel si sa le purtati amandoua.ar fi dragut. Sper ca te-am ajutat :*