| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaaa. Vreau sa stiu ce pot sa fac seara ca sa nu mai am pofta de mancare. Tin sa va spun ca nu prea mananc ziua si nu prea iau micul dejun. Dau fundoiiiiii!

3 răspunsuri:
| PasareaNeagra a răspuns:

Cu 2 3 bomboane dulci se rezolva treaba sau ingeneral ceva dulce dar nu in exces te asigur ca iti trece pofta de mincare, ceai verde dulce dulce, succes.

| EU1139 a răspuns:

Mananci toata ziua. in situatia ta ma aflu si eu dar nu pot sa nu mananc seara. este foarte greu

| mango999 a răspuns:

Trebuie clar sa mananci micul dejuun si ziua dar incearca sa mananci ceva usor seara pentru inceput. de exemplu iaurt cu fulgi de porumb sau o salata... apoi incearca sa nu mai mananci.la micul dejun mananca ceva foarte sanatos dar consistent.neaparat