| Tabii. a întrebat:

Bunaaaaa! In clasa a venit un baiat nou care a mai fost la noi in clasele mici doar ca a avut niste probleme cu parintii si...in fine nu asta era.Intr-o zi o fata din clasa a spus ca sunt proastalaughingsi el i-a spus ca ea e proastalaughing. Inainte nu ne intelegeam bine, dar acum ne inteleg foarte bine.Credeti ca ii place de mine din moment ce i-a spus acelei fete chestia aceea?happy

9 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nu prea avem de unde sa stim daca ii place de tine, doar pentru ca i-a zis asa big grin eventual puteai sa dai mai multe detalii.cu se comporta fata de tine.

ori i-a spus asta pentru ca asa a considerat si crede despre tine ca esti o fata inteligenta si nu merita sa ti se zica ca esti proasta happy sau poate chiar ii place de tine si nu i-a placut cand fata aia ti-a zis asa happy
cu timpul vezi cum se comporta fata de tine,, daca iti da atentie si o sa-ti dai seama singura daca te place sau nuwinking

| Didw a răspuns:

Probabil.sau poate a spus asa doar pentru ca tine la tine ca la o prietena. Cel mai bine ar fi sa-l intrebi sau sa stai mai mult cu el si sa afli.Sau,daca iti este rusine sa il intrebi (dar nu ar trebui sa iti fie), pune-o pe pruetena ta sa il intrebe.Succes kiss! love struck

| Didw a răspuns:

Prietena *

| asdffghjjkl a răspuns:

Posibil. ai putea sa il intrebi. oricum o intrebare nu a omorat pe nimeni. succeswinking

| asdffghjjkl a răspuns:

Posibil. ai putea sa il intrebi. oricum o intrebare nu a omotat pe nimeni. succeswinking

| Silviu591 a răspuns:

Nu.nu neaparat. a spus doar adevarul despre acea fata.sau daca ii place de tine ti-a luat doar apararea fiindk a avut colega aia a ta dreptate big grin.nu mai fiti atat de naive rolling eyes

| Gogutzu a răspuns:

Depinde. s-ar putea sa ii placa de tine din moment ce i-a spus ca ea e proasta(deci. ti-a luat apararea). sper ca te-am ajutat
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate tine la tine. Nu crezi ca il placi tu o data ce vrei sa iti dam un raspuns afirmativwinking? Hai pe elwinking.

| cristina_2800 a răspuns:

Da, s-ar putea spune ca da.deoarece. el intr-un fel tia luat apararea!