| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaaaaa TPU! Voi ce alegeti?

Pariu cu Viata sau Romanii au talent?
Alina Eremia sau Sore Mihalache?
Cristina Ciobanusu sau Andrada PoPa?
Dorian Popa sau Vlad Gherman?
Lady Gaga sau Miley Cyrus?
Miley Cyrus sau Selena Gomez?

11 răspunsuri:
| Bella03 a răspuns:

Romanii au talent, Sore Mihalache, Andrada Popa, Vlad Gherman, Miley Cyrus, Miley Cyrus.

| ღDiissyღ a răspuns:

Pariu cu viatawinking
Sore Mihalachewinking
Cristina Ciobanasuwinking
Vlad Ghermanwinking
Miley Cyruswinking
Selena Gomezwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Romanii au talent, Sore Mihalache, Andrada Popa, Dorian Popa, Miley Cyrus si Miley Cyruswinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
1.Pariu cu viata;
2.Sore Mihalache;
3.Cristina Ciobanasu;
4.Dorian Popa;
5.Prefer Miley Cyrus;
6.Din nou Miley Cyrus.
Sper ca te-am ajutat!
Te pup dulce!

| Fatanumarul1 a răspuns (pentru anonim_4396):

V-am intrebat doar din curiozitate si nimic altceva. Ok! te pup! :*:*winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci i-as tortura pe toti pana ar recunoaste ca tot ce fac ei e un c*cat (prea) comercial si pana ar jura ca n-or sa mai apara in viata lor la TV.rolling on the floor

| Dolofănica a răspuns:

Românii au talent, Alina Eramia, Cristina Ciobănuțu, Dorian Popa, Miley Cyrus, Selena Gomez.

| Fatanumarul1 a răspuns:

Bunaaaaaa TPU! raspunsul meu la propria mea intrebare ar fi urmatorul :

Pariu cu Viata
Alina Eremia
Cristina Ciobanasu
Vlad Gherman
Lady Gaga
Miley Cyrus

Cam asa as raspunde eu! ok! va pup! :*:*winking

| Queen15 a răspuns:

Pariu cu Viata,Alina Eremia, Cristina Ciobanasu, Vlad Gherman, Miley Cyrus, Selena Gomez.

| crazy_girl a răspuns:

Pariu cu viata, Sore Mihalache, Cristina Ciobanasu, Vlad Gherman, Miley Cyrus, Selena Gomez.

| Camellie93 a răspuns:

Pariu cu Viata, Sore Mihalache, Cristina Ciobanusu, Vlad Gherman, Lady Gaga, Selena Gomez.