| crisssivlad a întrebat:

cui ii place pariu cu viata? de care personaje va place? mie de andrada popa,Cristina ciobanasu, dorian popa, Vlad gherman si alina eremia

3 răspunsuri:
| IuliiMarie a răspuns:

Buna! si mie imi place dar acum incepe sa ma tina in suspans fiindca nu stiu pe cine va alege Alina in sezonul 4!

| crisssivlad explică (pentru IuliiMarie):

Pai....as vrea sa se impace Andrei si ioana adica le sta bine impreuna

| ukukuku a răspuns:

Heii happy da e un serial foarte frumos.
Personajele mele preferate sunt Dorian POPA, Alina Eremia, Cristina Ciobanasu si Vlad love struck.