| anonim_4396 a întrebat:

Bunăăăăăăăăăă! [stiu ca am pus intrebari de genul asta dar na.] vreau sa imi fac o pagina pe facebook [pagina de fete] dar nu am ideii de postari,aveti idei? rolling on the floor laughing gen: meme, povesti.etc. Dau funda! tongue dar as mai dori sa precizez un mic aspect,nu stiu ce poze sa postez,adica ce sa fie in poze.[haine,animale,pantofi, bijuterii] Dau funda garantat daca: 1. imi da idei de postat. 2.imi spune ce fel de poze sa postez/ce sa fie in poze. 3. imi da multe idei de postat. 4. imi da multe tipuri de poze[adica ce sa se afle in poze]. tineti minte ca pagina pe care vreau sa o creez este de fete,de distractie, amuzamet. Funda! happy

Răspuns Câştigător
| minaj a răspuns:

Poti posta poze diferite cu statusuri- din "viata reala". sau poze cu fete frumoase baieti. copii sau multe lucruri, daca mai esti interesata iti pot da niste pagini de unde poti salva anumite imagini!

2 răspunsuri:
| annytzatza a răspuns:

Păi atunci ce rost are să faci o astfel de pagină dacă nu știi ce să postezi în ea?

| anonim_4396 explică (pentru annytzatza):

Raspuns de panarama? happy daca nu ma ajuti cu nimic, nu mai comenta nimic puppy dog eyes