| anonim_4396 a întrebat:

puppy dog eyes Vreau sa imi fac o pagina pe facebook si vreau sa imi raspunde-ti la 3 intrebari! rose 1. ce nume e mai frumos: vacanta in pardis,sunshine, misterious world, inghetata cu distractie sau curcubeu! spuneti sincer. rolling on the floor big grin 2. ati putea sa imi faceti punlicitate? peste catva timp o sa va trimit un mesaj.batting eyelasheswinking happy 3.nu am ideii de postat vreau sa fac o pagina de fete si nu stiu ce sa postez, idei? star Funda!hee hee celui care imi raspunde la toate intrebarile îi dau funda, sau celui care imi aduce multe idei pentru intrebarea 3. La revedere! devil-

8 răspunsuri:
| val31989 a răspuns:

1.Inghetata cu distractie imi place mai mult happy
2.Nu,nu as putea pentru ca am facebook-ul blocat sad
3.Pai fa mai multe jocuri, poze cu citate din viata, statusuri, pune bancuri, scrie povesti de dragoste si daca vrei ca pagina sa fie mai activa pune admine si roaga-le sa gaseasca ceva nou...
Cam atit te pot ajuta big grin

| anonim_4396 explică (pentru val31989):

Multumesc,insa as mai vrea raspunsuri, deocamdata raspunsul tau e cel mai bun, as putea sa te mai intreb ceva puppy dog eyes? poti sa imi spui jocuri? eu nu stiu jocuri pe care le poti juca pe o pagina. Multumesc anticipat, la revedere!

| val31989 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-mi id-ul tau... big grin
Referitor la raspunsul meu, poate nu e cel mai bun ...mai asteapta poate iti mai raspunde ceva.

| anonim_4396 explică (pentru val31989):

Mai bine dam add la facebook ma numesc: allex andrra.winking

| val31989 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-am spus ca facebook-ul mi-e blocat crying

| anonim_4396 explică (pentru val31989):

crying nu un id vizitat..nu am prieteni, nu stiu cum sa imi fac. dar id-ul meu este : m.alecssu.@yahoo.ro sad

| val31989 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intra pe mess sa vorbim happy

| madalina2222 a răspuns:

1.mi se pare mie ca suna bine vacanta in paradis.2.da.3.imagini cu statusuri, meme, imagini cu animale etc.