| BlueStraw a întrebat:

Buunaa happy Acum cateva minute am facut rezervare la filmul "Catching Fire". Intrebare mea este.ce fac dupa? adica cand ajung acolo? (CinemaCity,Vineri.) Ma duc la tipul care vinde bilete si ii spun ca am facut rezervare(daca da, trebuie sa ii arat vreun act de identitate? Cand am facut rezervarea a ceut nume,preume, email si nr de telefon ) Si daca nu...ce trebuie sa fac? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Florin48 a răspuns:

Salut, mi-am mai facut si eu rezervare la film si stiu ce trebuie sa faci.
Te duci la cel care vinde biletele, si ii spui ca ai o rezervare. Dupa aia o sa te intrebe pe ce nume, ii spui numele tau, si vezi ca trebuie sa ai buletin/certificat de nastere la tine.
Dupa ce faci toate astea, iti da biletul si gata happy Sper ca te-am ajutat

| BlueStraw explică (pentru Florin48):

Multumesc happy Nu e nevoie sa le am pe amandoua, nu? adica doar buletinul ajunge. Si inca ceva. Pot de exemplu sa ma duc maine (chiar daca filmul este vineri) si sa iau biltul?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ii spui ca ai rezervare, sa ai si buletinul la tine