| deea2sabau a întrebat:

Câinele meu a fos lovit de maşină crying încă respiră, dar ochii ii sunt aşa albăstrui si tine gura deschisă? Va murii? Este si cam bătrân.crying nu vreau nu ma pot oprii din plâns crying

Răspuns Câştigător
| SimonaCristina a răspuns:

crying
Imi pare rau, sincer sad
Eu mi-am salvat cainee cateva zile de la moarte, punandu-i in castronelul cu apa putina aghiasma.
Nu stiu daca vrei sa faci asta, dar poate merge...
Dumnezeu este mare!
Te pup! sad

5 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Asa s-a intamplat si cu cainele meu...crying
Du-te urgent la veterinar!
Succes!
Pa, pa.

| deea2sabau explică (pentru SimonaCristina):

L'am sunat si pe unchiul meu, e veterinar, deci nu stăm departe unul de altu doar trece drumul si este la. mine. Si miazis sa'l las sa.moară crying

| deea2sabau explică (pentru SimonaCristina):

Multumesc de sfaturi, dar într'un final s-a dus crying. Separe ca de dată această na scăpat pentru ca a mai fost lovit odată si si.a revenit, dar acum nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru deea2sabau):

Imi pare tare rau sad. Asta e viata, acum sa nu dusmanesti pe nimeni! Sincer chiar imi pare rau pentru el. Nu stiu cum sa te inveselesc putin sad incearca sa te uiti la All the dogs go to heaven( toti cainii merg in rai. ) happy

| SimonaCristina a răspuns (pentru deea2sabau):

crying
Imi pare rau, sincer sad
Eu mi-am salvat cainee cateva zile de la moarte, punandu-i in castronelul cu apa putina aghiasma.
Nu stiu daca vrei sa faci asta, dar poate merge...
Dumnezeu este mare!
Te pup! sad

| JustSmileK a răspuns:

straight face In loc sa plangi mai bine l-ai duce la VETERINAR!