| Iloveblue12345 a întrebat:

Cred ca stiti unii dintre voi ca s-a terminat Bahar viata furata. S a terminat cu cateva impuscaturi. Ei bine,eu in acea noapte am visat ca pe mama mea a fost impuscata,si am plans foarte mult. Apoi m-am gandit la bunuca care m-a crescut si am plabs si mai tare. Ei bine,eu acum nu pot adormii, din cauza ca tata mi-a spus ca ne mutam in Anglia. Eu ma tot gandesc la bunica si bunicul care m au crescut, ca vor murii intr o zi si eu voi fii in Anglia. Sunt foarte suparata si nu ma pot oprii din plabs. Ii iubesc foarte mult si nu vreau sa moara. Nu stiu ce sa fac imi vine sa plang mereu

4 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Asta e viata fato. Las' ca in viata de apoi, toti vor avea 30 de ani si vor trai vesnic,deci gandeste-te ca bunicii tai inca vor exista, insa ca forma spirituala. Va trebui sa continui sa nu-i uiti. Asta nu inseamna sa te sinucizi acum, stii si eu am un bunic la care tin, si eu ma mai supar, dar mno, mergem inainte si speram ca vom avea parte de un loc mai bun. Cati ani ai?

| Aannonimm a răspuns:

Stiu ca e greu dar asta e viata toti murim cand ne este scris nu putem sa alegem noi, si plecarea in Anglia e greu stiu, sa ii lasi pe cei dragi cum ar fi prietenii si bunicii si sa pleci, am trecut prin asta dar gandeste-te ca o sa existe o revedere, si nu mai plange ca nu are rost in viata asta toate se intampla cu un motiv, gandeste-te ca daca te muti acolo o sa ajungi cineva cu o munca cinstita si totul va fi bine, mai bine decat in Romania crede-ma!

| Zaruba a răspuns:

Toti murim nai csf
Petrece timp cu ei cat mai poti