| LostInWonderland a întrebat:

Cam cat la suta sanse sa intru in Madgearu am, daca media ultimului admis anul trecut este 8.74,iar eu am media de admitere 8.87?

Răspuns Câştigător
| Iva a răspuns:

Nu ai de unde sa stii ce o sa aleaga altii, teoretic insa sanse ai avea. Pentru o estimare in functie de media ta de admitere si mediile cu care s-a intrat anul trecut la licee, poti sa folosesti aplicatia de pe Admitereliceu.ro: http://www.admitereliceu.ro/fisa-inscriere-liceu (nu-i nevoie sa completezi datele personale, poti sari acel pas). Oricum insa e important sa completezi cat mai multe optiuni. Bafta!

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ai şanse, stai liniştit.Bine,depinde şi din ce oraş eşti. În Constanţa, cu media 8, 87 intrii la Madgearu fără nicio problemă.happy

| liveincolors a răspuns:

Depinde cati cu medie mai mare decat tine, pun prima optiune Madgearu. Dar eu zic ca intri.

| Marcelino a răspuns:

Sunt sanse bune, dar nu pot fi masurate in procente pentru ca nu se poate sti numarul de elevi care isi doresc un loc in liceu decat dupa repartizare.

| oanna_7222 a răspuns:

Madgearu din ce localitate?

DACA E cel din Constanta no stress baietas puteai intra si cu o medie mai micuta.

astept bobocii laughing

| LostInWonderland explică:

Este vorba despre liceul Virgil Madgearu din Bucuresti(P. S. :Sunt fata!)