| AndrewMarc666 a întrebat:

Contează media ultimului admis la liceu de anul trecut? Că alții mi-au spus că da...acum nu stiu, adică media de admitere a ultimului elev admis anul trecut la liceu!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Media de admitere in liceu de anul acesta conteaza. Cea de anul trecut este doar orientativa, pentru completar fisei cu optiuni. Sa tii cont ca anul acesta mediile de admitere vor fi mai mici decat cele de anul trecut.

| Catrice a răspuns:

E orientativa pentru a știi nivelul liceului și șansele de a fi admis.