| Bybyiii a întrebat:

Cam cat poate sa coste o placa de indreptat parul?

Răspuns Câştigător
| KiddSimo a răspuns:

Bunahappy

pretul unde-i placi de intins parul BUNA incepe de la 2 milioana.dar ai grija chiar daca e sau nu buna iti arde parul ingrozitor.foloseste ceva spray de par inainte pentru a te asigura...in orice caz daca iti iei o place te-as sfatui sa iti cumperi una rotunda)cu laturile rotunde)pentru ca te poti face si bucle.cu cea patrata nu ai decat varianta sa te intinzihappy bafta:*

1 răspuns:
| Dianaa94 a răspuns:

A mea costa un mil si e ff buna(Remington). Cutia e neagra cu roz. Temperatura 230 grade maxim. Te sfatuiesc sa o iei pentru ca e buna happy