| aledana16 a întrebat:

Este adevarat ca parul poate sa nu mai creasca daca folosesti placa de indreptat?

2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu, dar daca se degradeaza, incepe sa aiba varfurile despicate. Iar varfurile despicate fac firele de par mult mai subtiri si se pot rupe mult mai usor, asa ca poate parea ca nu mai creste prea repede sau ca nu mai creste deloc.

| Visrass a răspuns:

Nu este adevarat deloc, parul este regenerabil si o sa iti creasca si daca folosesti placa zi de zi...