| Camelia01 a întrebat:

Cam ce coafuri imi recomandati pentru. par lung si dreptthinking

Răspuns Câştigător
| acinorev a răspuns:

Acasa - coc
Petreceri - par desfacut, cu ceva ornamente (sclipici, clamute, moate, margelute, extensii, suvite false)
Disco - mai multe suvite (doar o parte din par, partea de sus) prinse incurcat cu ceva (par, mot, clama)
Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Ys a răspuns:

Camelia sunt multe coafuri pentru parul tau dar mai intai as vrea sa stiu pentru ce eveniment.Astept mesajul tau sa stiu detalii.

| Camelia01 explică (pentru Ys):

Nu conteaza.scoalahee hee