| ℓDℓ a întrebat:

Cand ai imbratisat ultima oara pe cineva? Pe cine?

Răspuns Câştigător
| Delicacy a răspuns:

Aseară.Sticla de Vodkă.

10 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Pe iubi inainte sa plece adica acum 2 lunisad

| Mangustă a răspuns:

Ieri, pe 2 tipe pe care le-am cunoscut din intamplare si am ramas prietene.

| Sofia08 a răspuns:

Ieri pe o prietena cu care nu ma vazusem de un an si ceva

| AtateaConditii a răspuns:

Din cate imi amintesc pe mama acum multi ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Saptamana trecuta pe mama ca a fost ziua ei.

| Kasia a răspuns:

Acum 5 zile.pe prietena mea.:Xbig grin

| a răspuns:

Hey! Chiar ieri am imbratisat-o pe mama...hee hee. Chiar nu mai stiu cu ce ocazie laughing, dar mereu o iau in brate! Imi place. Ador sa fac chestia astahee hee. Asa simt caldura si iubirea mameihee hee.

| deeaiuta99 a răspuns:

Ieri am fost sa-i duc un CD la o prietena foarte buna de clasa pe care nu o mai vazusem de la inceputul verii si azi ma intalnesc cu cea mai buna prietena a mea care s-a mutat anul acesta de la scoala sad

| tukina a răspuns:

Acum 6 zile, pe un prieten foarte bun happy

| Teodora_Ilinca_1998 a răspuns:

Ierilaughing, pe prietenele mele.