| Dean1996 a întrebat:

Când ai zâmbit ultima oară din inimă?

Răspuns Câştigător
| UatDăFac a răspuns:

Ultima oară când am zâmbit din inimă. cred că a fost luna trecută cand am stat in parc cu cele mai bune prietene ale mele (două) şi am discutat despre multe.am şi plâns împreună atunci.Important e că ne-am reunit. după un timp în care am fost despărţite de mulţi şi multe. După acele momente am plecat din parc si am inceput să zâmbesc din inima (cu adevărat) gândindu-ma la ce s-a întamplat.Cred că e un moment unic în viaţa şi chiar ma bucur că am făcut acest pas(să ne reunim)

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

De mult...

| kattya96 a răspuns:

Cand am aflat ca am luat examenu la engleza, nu ma asteptam sunt bata insa imi doresc sa o invat atunci chiar am plans de fericire si ma uitam crezand ca nu sunt eu aia ca a gresit cineva sau ca ma minte cineva.
A fost o lectie de viata. happy

| Danyel a răspuns:

Eu zambesc mereu dar ultima data cand am aflat o veste buna.

| VadTot a răspuns:

" Cand am dat nas in nas cu intrebarea ta..."

| EmonicaLaura a răspuns:

Atunci cand am vorbit ultima data cu prietenul meu...Tu?

| annk_6204 a răspuns:

Pai...astazi cand mi-am vazut baiatul viselorlaughing.Din pacate a plecat...sad

| Diana_6484 a răspuns:

Sambata seara`! :X

| Alinotssa a răspuns:

Ultima data cand mi am vazut prietenul

| PedoBarbie a răspuns:

Eu zâmbesc din dinţi nu din inimă.

| NebunuXXl a răspuns:

Chiar azi