| Mihaella1996 a întrebat:

Zambetullove struckxbig grin[Este cel mai frumos lucrulove struck]
Cand ai zambit ultima oara si de >ce?:

10 răspunsuri:
| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Acum cateva secunde, am vorbit cu o prietena pe mess

| cat212 a răspuns:

Am zambit cand am vazut intrebarea ta! happy foarte dragut sa te gandesti la fericire... :*

| XxLuNeTisTuLxX a răspuns:

Eu zâmbesc prietenilor și celor dragi oricand. În fiecare zi.
Baftă! Pa, Pa!

| BellaSomerhalder a răspuns:

Din cate-mi amintesc, am zambit astazi, la ora de desen, cand Georgelia, colega-mea, a facut o gluma mai mult decat geniala. ( Ce-i drept nu a fost un zambet, ci un ras cu lacrimi )

| Voluntar a răspuns:

Am zambit la intrebarea ta...big grin Mi-ai schimabt cat de cat dispozitia pe care o am de la un timp...big grin

| Musique a răspuns:

Având în vedere starea proastă pe care o am de ceva timp, nu am mai zâmbit cu adevărat din inimă, de 6-7 zile.
Râsetele stârnite de diferite ciudăţenii amuzante, nu pot fii comparate cu zâmbetele.

| Mihaella1996 explică (pentru Musique):

De ce ai o stare proasta?sad

| Musique a răspuns (pentru Mihaella1996):

Nu ai putea înţelege,şi-n plus,nu mă plâng mamei, de ce aş face în faţa virtualităţi?
*nu înţelege greşit, nu am nimic cu tine*

| xBlonde a răspuns:

Eu sunt foarte optimista...am zambit acum cateva sec. dupa ce am vb la telefon cu o prietenahee hee

| krmen a răspuns:

Ieri, cand o persoana de sex feminin mi-a facut un compliment happy si nu e o prietena de-a mea.