| dEutSa_8892 a întrebat:

Cand credeti ca o sa mai fie cutremur? ca dabea a trecut unu...straight face

Răspuns Câştigător
| Princessee a răspuns:

Cutremur este mereu numai ca nu il simtim noi oamenii.

23 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Ce faceai cand "zgudu-zgudu"?

Anna
| Anna a răspuns:

O sa mai fie o replica, cat de curand, spun specialistii.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Numai Dumnezeu stie....poate fi oricand....

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Numai Dumnezeu stie... poate fi oricand...

eileen
| eileen a răspuns:

Pe Realitatea a spus acum un specialist de la GeoFizica, cum ca acest tip de cutremur nu are replica.
Dar numai Dumnezeu stie.

| Mo a răspuns:

AIA DE PE OTV SPUN CA O SA MAI VINA UNUL MAI LA NOAPTE...PREGATITI-VA!

| dEutSa_8892 explică:

Nu mai vreau nici un cutremur laughingstraight face tocmai de aia intreb ce ati auzit straight face

| andi a răspuns:

Sper k niciodata

| RamonaMn a răspuns:

Specialistii spun ca acest gen de cutremur nu are replica acum noi oamenii nu putem da sentinta.Numai Dumnezeu stie. :-s

| Ella_6365 a răspuns:

Am auzit k vezi doamne tot anul asta, si unul cam de 6 grade. acum nu am de unde sa stiu ca e adevarat tongue

| claw_4117 a răspuns:

Nu o sa mai fie pentru ca nu are replica. Ma rog nu o sa mai fie curand.

| mamarutza1 a răspuns:

O sa fie cand vrea cel de sus!happywinking

| Alyyy a răspuns:

Hmm...pai a fost in '42... dupa aia in '77 in '86, in '90...( din astea mai mari )... nu stiu laughing probabil peste cativa ani... sper totusi sa nu...in rest cutremure sunt ele in fiecare zi doar ca nu sunt simtite la suprafata :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Să înțeleg că mai vrei?
Doamne, doamne...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da unul de 5.8 la 22:00 de 5 minute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa mai fie unul in seara asta dar nu stiu la ce ora uitati-va pe otv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aahh.crying.eu n mai vreau cutremur deloccccccangryangry... le urasc... din partea mea sa n mai fie niciodata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Replici sunt mereu... Dar nu sunt simtite...Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cand mai e la noi da stiu ca Losangeres este in pericol de cutremur... cred ca nu ma credeti da e adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu asti a anuntat ca fva fi sfarsitul lumi nu cutremur pe 21 decembrie 2012

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o sa mai vie eu atunci mor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a spus carmen hara asa o sa fie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 28 noiembrie