| DyddyShORRR a întrebat:

Cand dai sa postez pe perete (Facebook) un link, imi zice asa:
Sorry, this feature isn't available right now! Ce este de facut?
(dau funda la cel/cea care ma ajuta.)

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu-l mai pune! Cineva l-a raportat ca fiind SPAM. Risti sa-ti blocheze contul facebook.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

...si despre ce-i vorba in link? Sa nu zici ca faci reclama pe facebook!

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| DyddyShORRR explică (pentru neluL):

E un post de radio care vreau sa il postez.

| neluL a răspuns (pentru DyddyShORRR):

E al tau sau un post renumit?

| DyddyShORRR explică (pentru neluL):

Este al meu, radioparty.org

| neluL a răspuns (pentru DyddyShORRR):

Nu-l mai pune! Cineva l-a raportat ca fiind SPAM. Risti sa-ti blocheze contul facebook.