| Mirceadumb a întrebat:

Daca te uiti de multe ori pe profilul unei persoane pe Facebook pe care tu nu o ai la prieteni (practic o spionezi), ea poate sa afle?
primesc mesajul asta cand am incercat acum cateva minute sa ma uit pe pagina persoanei respectie "Sorry, this content isn't available right now
The link you followed may have expired, or the page may only be visible to an audience you're not in." si am observat ca ea a disparut si din comentariile pe care le facea la alte poze.

9 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Iti apare acel mesaj pentru ca persoana respectiva fie ti-a dat block, fie a sters postarea, sau cel mai probabil i-a modificat audienta (persoanele care o pot vedea)

| Mirceadumb explică (pentru OldSoul):

Poate sa imi dea block daca nu ma are la prieteni?

| OldSoul a răspuns (pentru Mirceadumb):

Da.

| Mirceadumb explică (pentru OldSoul):

Cum?

| OldSoul a răspuns (pentru Mirceadumb):

Https://www.facebook.com/settings?tab=blocking
Ai acolo "Blocheaza utilizatori" introduci acolo contul persoanei si apoi apesi pe "Blocheaza".

| Nomoreregretstb a răspuns:

Paii...te-a blocat ori si-a dezactivat contul

| Mirceadumb explică (pentru Nomoreregretstb):

Pai poate sa blocheze daca ea nici macar nu stie ca eu ma uit pe profilul ei?

| Nomoreregretstb a răspuns (pentru Mirceadumb):

Inseamna ca si-a dezactivat contul

| OldSoul a răspuns (pentru Mirceadumb):

Poate i-ai dat like din greseala la ceva ce nu trebuia, gen comentariu sau ceva postare si ea si-a dat seama.
Sau poate si-a dezactivat contul.