| BeLyNdA a întrebat:

Cand iti dai seama cand unui baiat ii place de o fata? Vreau mai multe detalii.Cine imi spune cum se comporta si cat mai multe chestii primeste funda!

Răspuns Câştigător
| DeCe a răspuns:

Pai daca tipul respectiv, se poarta frumos cu tipa, ii zambeste mai tot timpul, o priveste intr-un mod mai ciudat si cand se baga foarte mult in seama cu ea sau ii face din ce in ce mai multe complimente, dar asta mai si difera, ca la fiecare baiat poate sa fie altfel. Dar daca face toate astea, clar o place pe tipa respectiva, fara nici o discutie. A, si daca tipul e timid, atunci mai greu, nu poti sa iti dai seama pentru ca nu va face nimic, doar o va privi insistent de la departare happy, pentru ca ii este teama sau rusine sa se bage cu ea in seama sau sa faca orice altceva. Sper ca ti-am fost de ajutor.

3 răspunsuri:
| LoveIsForFree a răspuns:

In fellul in care se uita le tiinewinking.

| Plague a răspuns:

Uhm, nu stiu altii cum o arata, dar eu o spun direct. Cand imi place o fata, ii dau un trandafir si ii zic ce simt pentru ea. Cat despre bagat in seama, am multe amice fete, si ma bag in seama si fac glume, dar asta nu inseamna ca imi place de ele -_-''. Cei mai multi o spun, altii, care o arata prin pipait, prins de fund si din astea, ala e doar atras fizic de fata, nu tine la ea. E o diferenta destul de mare, si care majoritatea persoanelor nici nu o baga in seama pana ajung sa fie ranite.

| ale_4097 a răspuns:

Waw...sunt foarte multe de zis:
1. in primul rand se uita la tine foarte des
2. daca vorbesti cu el se inroseste sau se uita in jos sau isi tot freaca mainile
3. iti zambeste
4. sta in preajma ta
5. iti face complimente