| GulDan a întrebat:

Cand ma uit la fata unei fete si ea la mine parca am emotii nu stiu de ce dar nu rezist cand se uita in ochii mei ma ia asa ceva si intorc capu.straight face cum sa ma controlez sa nu mai am emotii cu fetele?

Răspuns Câştigător
| Seba2013 a răspuns:

Stai linistit pnetru ca cu totii avem acesta emotie.
Nu suntem creati sa fim singuri, avem nevoie de companie.
Atunci cand fata se uita in ochii tai si tu ai ei, exista o reciprocitate, tu iti dai seama, sau crezi ca fata se simte atrasa de tine.
EI bine lucrul acesta produce sentimente puternice.
Gandeste-te ca maine castigi 100000 euro.
Ei bine tu deja anticipezi cate lucruri frumoase poti sa faci cu ei.
In cazul tau, cu fata respectiva.
Sau gandeste-te ca esti intr-o groapa singur, si nu iti place, nu te baga nimeni in seama.
Dar dintr-o data apara o fata care iti acorda atentie si iti intinde o mana, te scoate din groapa.
Mai trebuie sa stii ca exista o diferenta intre pasiune si iubire.
Pasiune este oarba, iubirea nu.
Mai sunt multe spus, dar cred ca asta te poate ajuta.

1 răspuns:
| Hexiled a răspuns:

Vorbeste cu ea
Uneori daca nu risti riscul e prea mare