| danyella12 a întrebat:

Cand o sa creasca fundul? un pic mai mare? am 13 anii vreau ca, cand ies din generala sa arat bine. dukandu-ma la likeu...sunt kls 7

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! draga mea, toate cresc la timpul lor, insa prin fitness, poti sa ii dai o forma, de crescut se ocupa "natura" asa cum am mai zis toate la timpul lor, si esti prea micuta pentru un fund imens.:d

| Jigsaw a răspuns:

Mai ai doi ani pana la liceu.

| ROB3RT89 a răspuns:

Ce intrebarehappyCine te place, te place asa cum esti draguta! La 13 anisori ai tai n-are rost sa te stresezi pe tema asta, pana la 20-21 de ani o sa tot creascahappy

| geologul a răspuns:

Chiar crezi ca fundul tau e problema?

| Mihai543215 a răspuns:

LOLrolling on the floor. Stai ma fata linistita, nu cred ca vrei sa fi genu cu fundulet aptisant sa vina toti tzaranii de la marghia la tine sa iti puna mana pe el sau mai stiu eu ce. Stai tu linistita k o sa creasca si el la timpu lui, totusi esti pe a 7-a, nu e normal sa ai cine stie ce de acu... nu it fa probleme.