| Adrian4759 a întrebat:

Cand se fac inscrierile pentru camin, sau ce trebuie` sa facem pentru a avea un loc in camin? se depun ceva cereri (pana cand, daca se depun)? ma intereseaza pentru Iasi!

Răspuns Câştigător
| dracidus a răspuns:

Inscrierile pentru camin trebuiau facute pana acum. Trebuia sa te interesezi la secretariatul universitatii la care mergi. Din cate stiu, la Cuza se afiseaza rezultatele cazarilor pe 28 septembrie. La Agronomie, deja s-au facut repartitiile, iar la Popa, urmeaza, tot asa, daca nu saptamana viitoare, cealalta (oarecum simultan cu Universitatea Cuza).

Spor in noul an universitar!