| anonim_1647 a întrebat:

Cand un baiat care te place iti daruieste o atentie cum reactionezi? ca nu vreau nici sa par o interesata da nici nu-i frumos sa refuz...

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Avand in vedere ca am o problema in a accepta cadouri ii arunc un multumesc si schimb subiectul.Cum poti sa ii zici unui baiat ca nu iti plac florile? Sau cadourile? Dar daca mie nu imi plac, nu imi plac si gata.Stiu,stiu gestul conteaza. Dar eu nu vreau sa faca gesturi care costa si apoi intr-un fel sa ma simt datoare fata de el

| Dorinel a răspuns:

Daca si tu il placi, ce mai asteptati?

Daca nu-l placi explica'i de la bun inceput sa nu'si faca sperante pentru ca mai incolo va fi urat.

Cu stima!
Dorinel T.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ii spui in fata dar nu cu cuvinte pre dure
si eu am suferit si nu mai am nevoie

se va termina cu papucii in mana daca reactionezi asa