| pisiiiiii a întrebat:

Se tot da un baiat la mine si mie nu imi place de el...cum sa il refuz frumos?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ii multumesti frumos pentru frumoasele lui intentii, dar ii spui ca, din diverse motive, nu esti interesata sa ai acum o relatie. Daca el nu este capabil sa-ti inteleaga refuzul si tot continua, atunci nu ai decat sa-i spui verde-n fata ca nu-l placi.

| anonimguy3 a răspuns:

Ii dai o flegma-n ochi si poate intelege.

| CaSiHai a răspuns:

Ii spui ca nu te intereseaza si gata

| ChristianS a răspuns:

Dai cu palosul in cap laughing
si nu numai ca nu se va mai da la tine laughing dar nici nul vei mai vedea, decat doar daca treci pe la cimitir laughing